PORADNIK DOMOWY

praktyczne wskazówki i porady dla każdego

Porządki w garderobie za pomocą worków próżniowych!

Nasz europejski klimat sprzyja częstym zmianom pogodowym, a co za tym idzie zakładania różnej garderoby właściwej na każdą pogodę. Wykonując sezonowe przetasowania w szafie i przygotowując kolejny zestaw ubrania do zakładania, najczęściej pytamy, co zrobić z ubraniami, których nie będziemy zakładać przez następne kilka miesięcy. Najlepszym rozwiązaniem są specjalnie produkowane worki próżniowe na odzież.

Ich budowa zapewnia zabranie minimum miejsca w szafie i przetrzymywanie naszej odzieży w specjalnych warunkach. Tego typu worki próżniowe zachowują doskonałe warunki dla przechowywanej odzieży nie wyłącznie nie niszcząc ich, lecz także zapobiegając osiadaniu kurzu, a nawet wypełznięciu. Zamiast przesuwać latem z kata w kąt zimowe swetry warto je odpowiednio spakować i położyć w tylnej części szafy.

Jak można się domyślić odzież co jakiś czas trzeba wymieniać. Niepasujące ubrania moglibyśmy zawieźć biednym do schroniska. To jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań. My zrobimy sobie miejsce w szafce, a najbiedniejsi otrzymają od nas niezbędną pomoc.

Powszechne są również dzisiaj letnie wyprzedaże. Można na nich pozbyć się niepotrzebnych ubrań i zakupić całkowicie inne i pasujące ubrania. Wymieniać się mamy mamy możliwość też z naszymi koleżankami.Dodaj komentarz

Zachęcamy wszystkich czytelników, do podzielenia się swoją wiedzą w danym temacie. Dodajcie swój komentarz, napiszcie w nim swoje własne doświadczeni i sposoby. To dzięki wam, porady i ciekawostki na tej stronie mogą być jeszcze bardziej wartościowe! Serdecznie zapraszamy!